Džeza dejas

Džeza dejas, kādas mēs tās pazīstam tagad, kļuva par populārām visā pasaulē 1950. gados. Tā ir ļoti enerģiska dejas forma, kas sakņojas Afro amerikāņu tautas dejās, kas tika dejotas 1800. gados līdz 1900. gadu vidum. Ja Jūs tikai gatavojaties sākt džeza deju nodarbības, tas ir aizraujošs un izaicinošs deju stils, ko mācīties un Jums, iespējams, ir daži jautājumi par to, kas Jums nepieciešams.

Džeza apavi

Džeza apavi ir džeza deju apģērba svarīgākais elements. Tie galvenokārt ir pieejami no ādas un auduma. Lai gan ādas apavi ir dārgāki, ilgtermiņā ātrāk atmaksāsies, jo ir daudz vairāk nodilumizturīgi nekā auduma apavi, un tāpēc kalpos ilgāk. Džeza apaviem būtu cieši jāpieguļ kājām, bez sajūtas, ka tie ir pārāk apspiesti. Labi piegulošs džeza kurpju pāris ļaus Jūsu pirkstiem nedaudz kustēties un ļaus Jums saliekt pēdas un tās ērti kustināt.

Džeza kurpes

Džeza kurpes ir pieejamas gan ar pilnu zoli gan dalītu zoli. Ja esat iesācējs, vislabāk ir izvēlēties apavus ar pilnu zoli, jo tie sniedz papildu atbalstu pēdai, kas ļaus Jums vieglāk apgūt pamata džeza deju soļus. Kad Jūs gūsiet lielāku pieredzi – un, kad jūsu deju skolotājs saka, ka Jūs esat tam gatavi – Jūs varat pāriet uz apaviem ar dalītu zoli. Tie piedāvā Jūsu pēdai lielāku elastību un ļaus Jums veikt elegantāku un sarežģītu deju.

Kad esat tikuši galā ar džeza kurpēm, Jums vajadzēs izlemt, kādu citu deju tērpu Jūs gatavojaties valkāt. Aprunājieties ar savu deju skolotāju, pirms Jūs izvēlaties, jo ir ļoti iespējams, ka Jūsu deju skolā vai deju akadēmijā Jums būs nepieciešams apmeklēt nodarbības īpaša veida triko. Tas palīdz radīt vienotību starp deju studentiem. Piemērot savu deju triko, Jums vajadzētu paturēt prātā, ka triko mērķis ir ļaut neierobežotas kustības, tādēļ Jums jāpārliecinās, ka apģērbs ir tieši laikā un nav pārāk apspīlēts. 


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *