Nodarbību atrašana

Pareizās dejas un nodarbību atrašana Jūsu bērniem var būt mulsinoša. Ir ne tikai dažāda veida dejas, ir arī dažādi deju veidi. Šeit ir daži padomi, lai palīdzētu Jums atrast perfektu studiju Jūsu dejām.

Pirmkārt, pārliecinieties, ka potenciālā studija vēlas, lai Jūs nāktu un novērotu, kā Jūsu bērns izmēģināt nodarbības. Pirms Jūsu apmeklējuma, apskatīsim dažas lietas, kam jāpievērš uzmanība.

  • Deju stili – Ļaujiet man sniegt ļoti īsu aprakstu un dažus noderīgus padomus par visbiežākajiem deju stiliem.
  • Balets tiek uzskatīts par visu dejas formu pamatu. Lai gan sagatavošanas nodarbībās var piedalīties jaunāki bērni, formālo baleta apmācību nedrīkst sākt, kamēr bērni nav vismaz 7 gadus veci.
  • Steps ir dejas stils ar skaļiem apaviem. Tas var būt jautrs veids, kā palīdzēt pat ļoti maziem bērniem iemācīties muzikalitāti. Tā ir arī ļoti droša deja pieaugušajiem, kas nekad nav dejojuši.
  • Džeza deja ir enerģiska un jautra un sastāv no unikālām kustībām, kāju kustībām, lieliem lēcieniem un ātriem pagriezieniem. Lai iegūtu izcilību džezā, dejotājiem ir nepieciešami spēcīgi baleta pamati. Tāpat kā ar baletu, formāla apmācība nedrīkst sākties, kamēr bērni nav sasnieguši 7 gadu vecumu.
  • Modernās vai mūsdienu dejas sastāv no plūstošām deju kustībām, daudzpusības un improvizācijas, un izteiksmīgām kustībām. Nodarbības parasti var sākt ap 8 gadu vecumu, bet tā var arī būt lieliska vieta, kur sākt vecākiem iesācējiem.
  • Hip Hop ir ielu deju stilu kolekcija, kas ietver dažādas ritma kustības, kas patiks gan bērniem gan pieaugušajiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *