Ko es varu sagaidīt no dejām?

Džeza dejasJa Jūs pierakstāties uz baleta klasi, Jums jābūt gataviem strādāt. Tomēr, ņemot vērā visu Jūsu smago darbu, Jūs iemācīsieties graciozu dejas stilu, kas ir apmēram gadsimtiem sens un pilnīgi pārstrādāsiet un uzlabosiet savu ķermeni. Daži baleta skolotāji var likties mazliet stingri sākumā, bet tas ir saistīts ar nelokāmu dejas stilu un instrukciju. Vairums baleta skolotāju ir tiešām ļoti izpalīdzīgi un laipni, viņi vienkārši vēlas, lai Jūs ievērotu noteiktas vadlīnijas, lai padarītu Jūsu mācības daudz efektīvākas. Balets ir izteiksmīgs un skaists. Jūs uzzināsiet, kā izmantot savu ķermeni jaunos veidos, griežot gurnus un kājas, un stiepjot savu ķermeni. Jūs kļūsiet neticami elastīgi un spēcīgi šajā procesā. Ja jūs uztraucaties par savām kājām, Jūs varat apsvērt cita veida dejas.

Ko es varu sagaidīt no džeza dejām?

Džeja deja ir līdzīga baletam, bet tas ir jaunāks un mazāk stingrs deju stils. Džezs ļauj dejot pie jaunākiem mūzikas stiliem, kas nav no klasiskā vai romantiskā perioda. Daudzi cilvēki mācās dejas pie izteiksmīgas populārās mūzikas. Ja tas interesē arī Jūs, džezs būs ideāls stils Jums. Jūs vēlāk uzzināsiet, kā veidot savas dejas horeogrāfiju, lai Jūs varētu ekspresīvi dejot pie iecienītākajām dziesmām Jūsu mājās. Džezam nav tādu standartu kā baletam.

Ko es varu sagaidīt no stepa?

Stepa deja ir ļoti, ļoti mīksta. Tajā galvenais ir ātri pārvietot savu ķermeni un sist kājas pret zemi ar metālu, kas iestrādāts apavos. Vissvarīgākais šajā dejā ir kustināt ķermeni dejas ritmā, uzvaru liekot uzdeju ar kājām. Neļaujiet tam Jums maldināt, jo stepa dejas arī ir ļoti interesantas. Jūs izmantosiet Jūsu kājas un apakšstilbus tā, kā nebūsiet tos iepriekš izmantojuši.

Ko es varu sagaidīt no salsas?

Salsa ir partneru deja. Tā ir nopietna, izteiksmīga, un ātra. Lielākā daļa no jūsu pirmajām nodarbībām sastāv no konkrētu soļu iemācīšanās un kā šīs darbības koordinēs ar Jūsu partneri. Kad esat apguvis šos soļus, Jūs sākat iemācīties horeogrāfiju. Salsa izmanto daudz gurnu un ātru kustību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *