Kāpēc dejot?

Dejo gan vīrieši, gan sievietes. Dejo arī senjori un bērni. Dejo visi, kam tas patīk. Dejot ir forši, jo tas ir interesants pasākums.

Dejas ir brīnišķīga aktivitāte, kas dod labumu visu vecumu cilvēkiem. Neatkarīgi no tā, vai tā ir Salsa, Tango un citi deju stili… ir daudz priekšrocību, iekļaujot deju jūsu ikdienas dzīvē, tostarp fitnesa, emocionālās veselības, sociālās veselības un garīgās veselības priekšrocības.

Dejošana ir lieliska FITNESA aktivitāte. Dejošana ir lieliska sirdij, jo izmanto daudzas muskuļu grupas un veicina pareizu stāju. Elastība, veiklība un izturība. Dejošana ir patīkama aktivitāte, kas ir ne tikai hobijs, bet arī sports. Tas nozīmē, ka jūs “izsvīdīsiet” ilgāk nekā iespējams sporta zālē to būtu izdarījuši.

Dejošana uzlabos jūsu emocionālo veselību. Ne tikai sociālās dejas prasa koordināciju un ritmu, tādēļ jums ir nepieciešams pārvietoties ar citu personu (jūsu partneri). Daudzi pētījumi liecina, ka dejošana palīdz mazināt stresu.

Dejošana ir lieliska SOCIĀLĀ AKTIVITĀTE. Kā norāda nosaukums, sociālais dejas ir domātas kā “sociāls”. Ja esat jauns un kautrīgs, vispirms izmēģiniet grupas deju nodarbības. Jums nebūs spiediena. Dejošana vienlaikus apvieno vairākas smadzeņu funkcijas, tādējādi uzlabojot smadzeņu darbību. Ir veikti pētījumi, kas atklāj, ka dejošana palīdz novērst Alcheimera slimību. Vienkārši sakot, dejām ir nepieciešams, lai jūs izmantotu savas smadzenes atšķirīgi no ikdienas dzīves, tādējādi stimulējot un izveidojot jaunus neiroloģiskus ceļus.

Ir tik daudz priekšrocību, kuras saistās ar dejošanu, ka ir vērts pamēģināt tūlīt vai tuvākajā laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *